NIEDZIELA PALMOWA  (B) – 24 marca 2024 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny…
  2. Kontynuujemy naszą modlitwę różańcową: „Z Maryją ratuj kapłanów”. Bóg zapłać za modlitwę.
  3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Wielki Tydzień.
  4. W tym tygodniu przeżywamy TRIDUUM PASCHALNE:

WIELKI CZWARTEK: w tym dniu Pan Jezus ustanowił Sakrament Eucharystii i Kapłaństwa. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za kapłanów. Wspólnota Parafialna gromadzi się na Mszy Wieczerzy Pańskiej. W Jeziorach Wielkich  o godz. 17.00 zaś w Siedlimowie o godz. 19.00. Procesja do Ciemnicy odbędzie się w Siedlimowie.

WIELKI PIĄTEK: to dzień, w którym umarł Pan Jezus. Obowiązuje post ścisły. Droga krzyżowa w Jeziorach Wielkich o godzinie 15.00 zaś w Siedlimowie o godz. 17.00 Liturgia Męki Pańskiej.

WIELKA SOBOTA: od godz. 8.00 do 19.30 w Siedlimowie Adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim. Święcenie Potraw na stół wielkanocny w JW o godz. 11.00 zaś w Siedlimowie o godz. 12.00.

LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ: w JW liturgia o godz. 18.00 zaś w Siedlimowie o godz. 20.00.

Msza święta Rezurekcyjna z procesją wokół kościoła w Siedlimowie w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 7.00, którą poprzedzi Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 6.30. Pozostałe Msze święte o godz. 10.00 i 12.00.

1. Składka z III niedzieli miesiąca wyniosła 1093 zł Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w Wielki Piątek od godz. 8.30.
  3. Pragnę przypomnieć, że wszelkie rezerwacje Mszy świętych uzupełniamy na dwa tygodnie wcześniej.
  4. Regulamin cmentarza. – przypomnieć.
  5. Dzieciom komunijnym przypominam o odbieraniu ziarna.
  6. Do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  8. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom najbliższych dni składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom, Gościom na dzień dzisiejszy i cały tydzień – Szczęść Boże.

ZAPOWEIDZI

1. Patryk Nowacki, stanu wolnego, parafia Strzelno
    II. Wyrębska Karolina,          stanu wolnego,                parafia    Strzelno

1. Czubachowski Paweł, stanu wolnego, parafia Siedlimowo