XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 12 sierpnia 2018 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. O posprzątanie świątyni proszę za tydzień następne rodziny.

2. Za tydzień 3 Niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne. Bóg zapłać za składane ofiary i wszelką życzliwość oraz pomoc.

3. We wtorek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika zamordowanego w Auschwitz.

4. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po mszach świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów.

5. W piątek przypada wspomnienie św. Jacka Odrowąża, kapłana Zakonu Dominikańskiego, patrona Królestwa Polskiego i prowincji Zakonu Dominikanów w Polsce.

6. W sobotę 18 sierpnia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Członków Rady Parafialnej.

7. Przypominam o odnowieniu prolongaty tzw. „pokładnego” za osoby, które zmarły w 1998 roku, jak również wcześniejszych, jeśli jeszcze nie dokonano prolongaty na kolejne 20 lat zgodnie z Ustawą z dnia 31 stycznia 1959 roku "O cmentarzach i chowaniu zmarłych" - (Dz. U. 1959 Nr 11 poz. 62).

8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych zwłaszcza „Przewodnika Katolickiego”.

9. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzę miłego niedzielnego odpoczynku i błogosławieństwa Bożego.