OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.07.2018 r.
www.parafiasiedlimowo.pl

 1. Lipiec to miesiąc poświęcony w tradycji Kościoła czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Odmawiajmy jak najczęściej litanię do Najdroższej Krwi.
 2. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. O posprzątanie świątyni proszę za tydzień następujące rodziny.
 3. W kościele w Siedlimowie trwają prace konserwatorskie. Przepraszam za wszelkie niedogodności. Wszystkie te prace w Siedlimowie polecajmy w naszych modlitwach.
 4. We wtorek w Jeziorach Wielkich o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po niej Msza św. maryjna
 5. W środę w Siedlimowie o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po niej Msza św. maryjna.
 6. Bóg zapłać za ofiary.
 7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych zwłaszcza „Przewodnika Katolickiego”.
 8. Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Gnieźnie, w dniach 17-19.08.2018 organizuje weekendowe rekolekcje biblijne dla wiernych naszej archidiecezji. Rekolekcje z prorokiem Eliaszem o doświadczeniu wielkości Boga i nocy ciemnej, która staje się szansą na głębokie spotkanie z Bogiem, a także o doświadczeniu kryzysu w ludzkim życiu: kiedy po wielkich dziełach ogarnia nas OGROMNE zwątpienie. Gdzie szukać i jak rozpoznać Boga? Jak odnaleźć siebie? Sesja z wykorzystaniem aktywnych, biblio dramowych form spotkania ze Słowem Bożym, z sobą samym i grupą.
 9. Wszelkie błędy w intencji proszę zgłaszać w zakrystii przed Mszą świętą – za pomyłki przepraszam.
 10. Wszystkim, którzy przeżywają w nadchodzącym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze życzę Bożego błogosławieństwa i radości.
 11. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego odpoczynku. Pamiętajmy o Mszy św. niedzielnej w miejscu wakacyjnego pobytu. Pozdrawiam Gości, którzy czas wakacji spędzają na terenie naszej Parafii. Zwracam również uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego i godnego stroju w świątyni.
 12. Modlitwie parafian polecamy zmarłą w minionym tygodniu: śp. – Krystyna PIETRUSZKA. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.....
 13. Strona internetowa i Facebook
  INTENCJE...

Dzisiaj 14-15.07. 2018 r.
3 niedziela miesiąca,
tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna.
Za ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek i środę
podczas nowenny do Matki Bożej NP.
Bóg zapłać za wszelką pomoc.