Parafia w Siedlimowie
Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie

Msze święte niedzielne:

Siedlimowo

8.00, 12.00

Jeziora Wielkie

10.00

30. minut przed każdą Mszą okazja do spowiedzi

Kancelaria parafialna czynna:

zawsze po Mszy św. wieczornej

Kościół Siedlimowo
Kościół Parafialny pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie
Kościół Jeziora Wielkie
Kościół Filialny pw. NMP Królowej Polski w Jeziorach Wielkich
Kościół Siedlimowo
Kościół Parafialny pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie
Kościół Jeziora Wielkie
Kościół Filialny pw. NMP Królowej Polski w Jeziorach Wielkich

Drodzy Parafianie i Goście!

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem”. Ten dzisiejszy fragment z Księgi Liczb ma szczególne znaczenie na początku roku.  Zwyczajowo składamy sobie życzenia, życzymy sobie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, ale mało jeszcze błogosławimy się nawzajem.

Niech to błogosławieństwo i życzenie dotrze również dla Was wszystkich i waszych rodzin i spocznie na wszystkich parafianach, na każdym człowieku dobrej woli. Byśmy Bogiem silni, nie dali się złu, ale zło dobrem zwyciężali. I przekazywali je jak ongiś Bóg Mojżeszowi: “Niech Bóg zmiłuje się nad nami i nam błogosławi, niech nam okaże pogodne oblicze, aby na ziemi znano Jego drogę, Jego zbawienie wśród wszystkich narodów”. Niech, więc te słowa z Księgi Liczb staną się mottem na cały rok… Niech moc tego Słowa zagości w nas…i niech w nas kiełkuje. Tego właśnie życzę Wam, drodzy Parafianie i Goście. Błogosławmy sobie w tym Nowym 2019 Roku.

Szczęść Boże, WSZYSTKIM!

 

Ksiądz Proboszcz Jacek Pawlak