Parafia w Siedlimowie
Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie

Msze święte niedzielne:

Siedlimowo

8.00, 12.00

Jeziora Wielkie

10.00

30. minut przed każdą Mszą okazja do spowiedzi

Kancelaria parafialna czynna:

zawsze po Mszy św. wieczornej

Kościół Siedlimowo
Kościół Parafialny pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie
Kościół Jeziora Wielkie
Kościół Filialny pw. NMP Królowej Polski w Jeziorach Wielkich
Kościół Siedlimowo
Kościół Parafialny pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie
Kościół Jeziora Wielkie
Kościół Filialny pw. NMP Królowej Polski w Jeziorach Wielkich

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21.04.2019

 

Zmartwychwstanie. Pusty grób. Pascha Chrystusa, czyli przejście ze śmierci do życia. Najbardziej poruszające święto chrześcijaństwa. Lubię ten opis i słowa św. Jana o Piotrze i jego przemianie: „ujrzał i uwierzył” w Chrystusa. Chciałbym, aby ludzie, patrząc na nasze życie chrześcijańskie, też uwierzyli w Boga. Aby mogli zobaczyć naszą przemianę z egoizmu, pychy, innych grzechów, w ludzi wolnych od nich. Z Nim nasze małe „zmartwychwstania” są możliwe.