W najbliższym czasie w naszej parafii rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragnę odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi.

Kolęda ma także służyć lepszemu wzajemnemu poznaniu się, zbliżeniu duszpasterza do powierzonych jego trosce parafian i odwrotnie. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej.

PLAN KOLĘDY

20.01.2020 – poniedziałek – 9.00 – Kuśnierz – od Jan Dobrochowski do Jerzy Brzustowski

21.01.2020 – wtorek – 9.00 – Siedlimowo – od Musielak do Józef Czechanowski

22.01.2020 – środa – 9.00 – Siedlimowo – od Edward Korzycki do Daniel Barczak