XVI NIEDZIELA ZWYKŁA(B) – 18 Lipca 2021 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Lipiec to miesiąc poświęcony Przenajświętszej Krwi Jezusa. Zachęcam do odmawiania Litanii do Krwi Jezusa.
  2. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny…
  3. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna, którą pragniemy przeznaczyć na nasz wkład własnych tegorocznych remontów (43 000 zł). W tym tygodniu rozpoczynają się prace konserwatorskie w zakrystii (Siedlimowo).
  4. Zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej w intencji ustania epidemii.
  5. W związku z panującą epidemią w kościele obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Proszę również wchodząc do kościoła, dezynfekować ręce. W związku z nowymi rozporządzeniami zmienia się liczba wiernych mogąca uczestniczyć w nabożeństwach: (S- 65 osób) (JW. – 95). ZACHĘCAM DO SZCZEPIEŃ.
  6. Proszę również, aby w czasie epidemii do Komunii Świętej podchodziły najpierw osoby przyjmujące Ciało Chrystusa na rękę a później do ust. {KOLEJNOŚĆ}
  7. 1 grudnia 2019 rozpoczęliśmy nasze przygotowanie do Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Archidiecezji i Parafii. W ramach naszego przygotowania pragniemy jako Parafia od 1 grudnia 2019 aż do dnia nawiedzenia  codziennie odmawiać w tej intencji    różaniec.

BARDZO DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE W MINIONYM TYGODNIU ODMÓWIŁY RÓŻANIEC W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PEREGRYNACJI OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ.

1. Intencje mszalne (wszelkie rezerwacje uzupełniamy – każdorazowo – na dwa tygodnie wcześniej)!!!!
  2. Dziękuję Państwu Sołtysom za przybycie na spotkanie. Nasze dożynki Parafialne będą 29 sierpnia w Siedlimowie o godz. 12.00. Ofiary dożynkowe pragniemy przeznaczyć na nasz wkład własny tegorocznych remontów.
  3. Dzisiaj rozpoczyna się XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów mechanicznych odbędzie się 24/25 lipca na Mszach świętych.
  4. Zachęcam, aby w miarę możliwości zabierać ze sobą z cmentarza te śmieci, które można. Bóg zapłać za zrozumienie. Proszę również, aby zgodnie z regulaminem cmentarza na wszelkie prace na cmentarzu związane z pomnikami uzyskiwać pisemną zgodę Parafii.
  5. Groby do prolongaty(+2001r.) oraz zaległości.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższych dni składam najlepsze życzenia. Z całego serca dziękuję za wszystkie składane ofiary, za dar stołu, za ofiarowane kwiaty do przyozdobienia ołtarzy za wszelkie przejawy życzliwości i dobroci – Bóg zapłać. Udającym się na urlopy, letnie wycieczki życzę radosnego wypoczynku. Pamiętajmy też w czasie wypoczynku o Panu Bogu. Wszystkim  Parafianom, Gościom na dzień dzisiejszy i cały tydzień – Szczęść Boże.

ZAPOWIEDZI

1. Adrian Szykowny, stanu wolnego, parafia Siedlimowo