www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, który kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy w kalendarzu liturgicznym okres zwykły.
  2. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła w tym tygodniu i złożone ofiary na OGRZEWANIE KOŚCIOŁA.
  3. Dzisiaj spotkanie dla Żywego Różańca w GOKiR w Jeziorach Wielkich połączone z spotkaniem opłatkowym o godz.17.00.
  4. Kontynuuję duszpasterskie odwiedziny tzw. Kolędę. Wzorem lat ubiegłych podczas kolędy można złożyć ofiarę od duszy na seminarium i cele archidiecezji. Natomiast część ofiar kolędowych będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
  5. 13 stycznia 2019 roku w Siedlimowie o godz. 12.00 i w Jeziorach Wielkich o godz. 10.00 z koncertem kolęd wystąpi zespół „Radość”.
  6. Za tydzień 3 niedziela miesiąca, tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna. Za ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek i środę podczas nowenny do Matki Bożej NP. Bóg zapłać za wszelką pomo
  7. Przypominam o odnowieniu prolongaty tzw. „pokładnego” za osoby, które zmarły w 1998 roku, jak również wcześniejszych, jeśli jeszcze nie dokonano prolongaty na kolejne 20 lat zgodnie z Ustawą z dnia 31 stycznia 1959 roku “O cmentarzach i chowaniu zmarłych” – (Dz. U. 1959 Nr 11 poz. 62). Osoby zmarłe w 1998 roku to Marek Stanek/Pelagia Siudzińska/Regina Matuszewska/Anna Kocik /Władysława Ziółkowska / Krzysztof Malka.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych szczególnie „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Wszystkim  zebranym życzę miłej niedzieli w gronie najbliższych i przyjaciół oraz wszelkich łask w nowym tygodniu.

Plan kolędy:

14.01. – poniedziałek – 9.00 – JW. – od Błażej Karmonik do Dariusz Biesiadziński

15.01. – wtorek – 9.00 – JW. – od Marek Kamiński do Bożena Butkowski

17.01 – czwartek – 9.00 – Kuśnierz – od Jan Dobrochowski do Jerzy Brzustowski

18.01. – piątek – 9.00 – Siedlimowo – od Musielak do Józef Czechanowski

19.01. – sobota – 9.00 – Siedlimowo od Heleny Modrzejewskiej do Bronisław Niewiadomski

21.01. – poniedziałek – 9.00 – Siedlimowo – od Hieronim Lepszy do Wiesław Woźniak

22.01 – wtorek – 9.00  – Nożyczyn – od Paweł Nadolny do Roman Woźniakowski

Bardzo proszę o zorganizowanie transportu kolejne rodziny na godz.8.45