II Niedziela Zwykla (C) – 16 STYCZNIA  2022 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny….
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z Panią od alb.
  3. Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna.
  4. W związku z panującą epidemią w kościele obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Proszę również wchodząc do kościoła, dezynfekować ręce. W związku z nowymi rozporządzeniami od 15 grudnia w kościele może być zajęte miejsc (65 – JW. i 54 – S) nie wliczając osób zaszczepionych posiadających certyfikat szczepień.
  5. BARDZO DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE W MINIONYM TYGODNIU ODMÓWIŁY RÓŻANIEC W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PEREGRYNACJI OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ.
  6. Proszę również, aby w czasie epidemii do Komunii Świętej podchodziły najpierw osoby przyjmujące Ciało Chrystusa na rękę a później do ust. {KOLEJNOŚĆ}.
  7. W związku z panującą epidemią kolędy w tradycyjnej formie nie ma. Odprawiane są Msze święte kolędowe, na które zapraszam Parafian zamieszkujących wyznaczone trasy. Po Mszy świętej nabożeństwo zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Po spotkaniu będzie można wziąć pamiątkę kolędową, modlitwę błogosławieństwa do odmówienia oraz wodę święconą (proszę przynieść pojemnik). Tradycyjnie będzie można złożyć ofiarę kolędową. Ofiary pragniemy przeznaczyć na nasze parafialne powinności wobec Kurii i Seminarium.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Zachęcam dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej o odbieranie naklejek niedzielnych.
  10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  11. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wacławy Lewandowskiej. Wieczny odpoczynek…..
  12. Wszystkim, dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę wszystkiego co dobre i piękne.