XV niedziela zwykła 14.07.2024 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny…
  2. Kontynuujemy naszą modlitwę różańcową: „Z Maryją ratuj kapłanów”. Bóg zapłać za modlitwę.
  3. 7 lipca dziewięcioro Parafian włączyło się do Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. Polecajmy te osoby modlitwie.
  4. Pragnę zaprosić na prelekcję pt. Prace konserwatorskie prospektu organowego (II etap) z kościoła p.w. Św. Michała Archanioła w Siedlimowie 21 lipca godz. 12.00.
  5. Przyszła niedziela to III niedziela m-ca. Tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna. Za ofiarodawców modlimy się w czasie nowenny do MBNP.
  6. Pragniemy 28 lipca na zakończenie tygodnia św. Krzysztofa po każdej Mszy świętej poświęcić pojazdy mechaniczne. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczamy na zakup pojazdów dla misjonarzy MIVA Polska.
  7. Pragnę przypomnieć, że wszelkie rezerwacje Mszy świętych uzupełniamy na dwa tygodnie wcześniej.
  8. Do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  9. Regulamin cmentarza – przypomnienie.
  10. Lista Prolongat.
  11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  12. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom najbliższych dni składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom, Gościom na dzień dzisiejszy i cały tydzień – Szczęść Boże.

ZAPOWIEDZI

1. Kosiński Robert, parafia Siedlimowo