OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 11. sierpnia  2019 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła, jak i złożone ofiary. O posprzątanie kościoła i TERENU WOKÓŁ KOŚCIOŁA szczególnie w SIEDLIMOWIE proszę następne rodziny …..
  2. Trwają prace konserwatorskie (III etap) wnętrza kościoła w Siedlimowie oraz ołtarza bocznego. Przepraszam za wszelkie niedogodności. Rozpoczęte prace polecajmy w naszych  W związku z tym, że Parafia poszukuje wciąż wkładu własnego (78 tyś. zł) zwracam się z olbrzymią prośbą do wszystkich Parafian o wsparcie finansowe tej inicjatywy. Taka okazja będzie nie tylko w przyszłą niedzielę ale również składając ofiarę dożynkową.
  3. Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc. Za ofiarodawców modlimy się w czasie Nowenny do MBNP.
  4. 15 sierpnia (czwartek) przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. Trwa sierpień miesiąc trzeźwości. Zróbmy wszystko, aby w tym okresie powstrzymać się od wszelkich używek. Niech ten gest będzie czytelnym znakiem naszej wiary.
  6. Nasze dożynki parafialne odbędą się 25 sierpnia w Siedlimowie o godz. 12.00. Już dzisiaj zapraszam całą naszą wspólnotę parafialną do wspólnego dziękowania za plony ziemi.
  7. Przypominam o odnowieniu tzw. pokładnego osób, które zmarły w roku 1999 i wcześniej (jeśli tego nie uczyniono)
  8. 15 września chcemy zorganizować pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego w Skrzatuszu i Górki Klasztornej. Koszt 50 zł. Zapisy wraz z wpłatą.
  9. Serdecznie polecam najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego.
  10. Zachęcam do przeglądania parafialnego Facebooka / strony internetowej
  11. Przeżywającym w tym nadchodzącym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze życzę Bożego błogosławieństwa i radości.
  12. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzę miłego niedzielnego odpoczynku i błogosławieństwa Bożego.