XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 [adziernika 2019 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła, jak i złożone ofiary. O posprzątanie kościoła i TERENU WOKÓŁ KOŚCIOŁA proszę następne rodziny….Proszę też, aby zatroszczyć się również o kwiaty.
  2. SERDECZNE PODZIĘKOWANIE DLA PANA STANISŁAWA BOROWIAKA ZA POMOC PRZY ŁADOWANIU ŚMIECI Z CMENATRZA ORAZ DLA PANÓW Z ZAKŁADU POGRZENBOWEGO PAWILŃSCY.
  3. Trwa miesiąc październik – Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Dzisiaj 13 października przeżywamy XIX Dzień Papieski „Wstańcie, chodźmy”. W związku z tym przed kościołem będzie przeprowadzona zbiórka na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. Związek Harcerstwa Polskiego zaprasza na uroczystość oznakowania miejsca spoczynku Powstańców Wielkopolskich na cmentarzu w Siedlimowie na godz. 15.00 w ramach akcji „Dbamy o miejsca pamięci Powstania Wielkopolskiego”
  6. Za tydzień w niedzielę składka remontowo-inwestycyjna. Za ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek i środę podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. 20 października 2019 roku liczyć będziemy parafian obecnych na Mszy świętej oraz przyjmujących Komunię Świętą.(DOMINICANTES)
  8. Przypominam o odnowieniu tzw. pokładnego osób, które zmarły w roku 1999 i wcześniej (jeśli tego nie uczyniono). Jest to zgodne z Ustawą z dnia 31 stycznia 1959 roku „O cmentarzach i chowaniu zmarłych”. – Dz. U. 1951. Nr 11 poz. 62.
  9. Zbliża się UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Pamiętajmy o naszych zmarłych w modlitwie Mszy św. i wymieniankach. Przy wyjściu z kościoła można wziąć specjalne druki na wymienianki roczne (składamy je do 24 listopada) i jednorazowe (składamy je do 8 listopada). WYMIENIANKI ROCZNE ODMAWIAMY OD I niedzieli adwentu do ostatniej niedzieli listopada !!
  10. MSZE ŚWIĘTE W UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH – 1 LISTOPADA W KOŚCIELE:

JEZIORA WIELKIE – 10.00 w KOŚCIELE  i o 11.00 procesja na cmentarzu z modlitwą różańcową

SIEDLIMOWO  – 12.00 w KOŚCIELE i o 13.00 procesja na cmentarzu z modlitwą różańcową.

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ MODLITWY!

1. Serdecznie polecam najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego.
  2. Prowadzone są zapisy na szkolenia uzupełniające i podstawowe (21-22 października) z stosowania środków ochrony roślin.
  3. Zachęcam do przeglądania parafialnego Facebooka / strony internetowej/ dzieci proszę o odbieranie ziarna.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  5. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobre i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać oraz życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.