V NIEDZIELA ZWYKŁA – OFIAROWANIE PAŃSKIE–9 LUTY  2020 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła, jak i złożone ofiary (kwiaty). O posprzątanie kościoła i TERENU WOKÓŁ KOŚCIOŁA proszę następne rodziny… Ofiary przeznaczamy na ogrzewanie kościoła.
  2. 11 lutego (wtorek) przypada Światowy Dzień Chorego. Dlatego zapraszam do szczególnej modlitwy w intencji chorych. We wtorek w Jeziorach Wielkich i w środę w Siedlimowie podczas Mszy świętej o godz. 17.00 będzie można otrzymać sakrament namaszczenia chorych.
  3. Za tydzień 3 niedziela miesiąca, tradycyjnie składka remontowo – inwestycyjna. Za ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek i środę podczas nowenny do Matki Bożej NP.
  4. 1 grudnia 2019 rozpoczęliśmy nasze przygotowanie do Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Archidiecezji i Parafii. W ramach naszego przygotowania pragniemy jako Parafia od 1 grudnia 2019 aż do dnia nawiedzenia naszej Parafii to jest do (13/14 MAJA 2021 r.) CODZIENNIE odmawiać w tej intencji RÓŻANIEC.

BARDZO DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE W MINIONYM TYGODNIU ODMÓWIŁY RÓŻANIEC W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PEREGRYNACJI OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ.

1. Intencje mszalne (wszelkie rezerwacje uzupełniamy – każdorazowo – na dwa tygodnie wcześniej)!!!!!
  2. W zeszłym roku przeżywaliśmy misje parafialne pod hasłem: „ JEŚLI TYLKO UWIERZYSZ Z BOGIEM WSZYSTKO JEST MOŻLIWE” W TYM ROKU PRAGNIEMY PRZEŻYĆ ICH DRUGĄ CZĘŚĆ TZW. RENOWACJE MISJI POD HASŁEM: „ Wielka tajemnica wiary” w terminie od 27  do 29 lutego. Misje prowadzić będzie ks. Marcin Piotrowski. Zachęcam do udziału.
  3. Serdecznie polecam najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego.
  4. Zachęcam też, aby w miarę możliwości zabierać ze sobą z cmentarza te śmieci, które można. Bóg zapłać za zrozumienie.
  5. Zachęcam do przeglądania parafialnego Facebooka / strony internetowej/ dzieci proszę o odbieranie ziarna.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.(wpłaty na konto)
  7. Wszystkim zebranym życzę miłej niedzieli w gronie najbliższych i przyjaciół oraz wszelkich łask w nowym tygodniu.