XIII niedziela zwykła 30.06.2024 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny…
  2. Kontynuujemy naszą modlitwę różańcową: „Z Maryją ratuj kapłanów”. Bóg zapłać za modlitwę. Lista na lipiec
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. O godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 8.30 odwiedzę chorych zaś o 16.30 różaniec wynagradzający.
  5. Zachęcam chętnych 9 Parafian do włączenia się w odmawianie Nieustającej Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Chcemy w ten sposób jako Parafia włączyć się w Apostolstwo Bożego Miłosierdzia.
  6. Pragnę przypomnieć, że wszelkie rezerwacje Mszy świętych uzupełniamy na dwa tygodnie wcześniej.
  7. Do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  8. Parafia otrzymała fakturę za wywóz śmieci z cmentarza w Siedlimowie na kwotę 4128,64 zł.
  9. Regulamin cmentarza – przypomnienie.
  10. Lista Prolongat.
  11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych Parafian śp. Ewę Chaber oraz śp. Stanisława Kocika. Wieczny odpoczynek…..
  13. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom najbliższych dni składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom, Gościom na dzień dzisiejszy i cały tydzień – Szczęść Boże.