V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 29 MARCA 2020 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. W związku ze stanem epidemii w kościele może być jednorazowo nie więcej niż 5 osób. Prosimy o udział jedynie osoby, które zamówiły intencje mszalne!
  2. Zachęcamy, aby uczestnicząc w Mszy św. poprzez transmisję w mediach, przygotować też dom: stworzyć warunki do modlitwy, ustawić w zasięgu wzroku krzyż, świece, przyjąć modlitewną postawę.
  3. Spowiedź święta wielkanocna z udziałem kapłanów zostaje odwołana. Możliwość spowiedzi każdego dnia pół godziny przed Mszą św.
  4. Zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej (godz. 20.30 ) w intencji ustania epidemii.
  5. Katechezy dla dzieci komunijnych zostają odwołane (do Świąt Wielkanocy )
  6. Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny zostaje odwołane.
  7. Odwiedziny chorych zostają odwołane..
  8. Dziękuję za wszelkie dobro uczynione dla naszego kościoła, za posprzątanie go na dzisiejszą niedzielę, za ofiary które przeznaczamy na kwiaty do Grobu Pańskiego. W tym tygodniu, do sprzątania zapraszam kolejne rodziny…
  9. Pomagajmy sobie nawzajem, zwłaszcza w robieniu zakupów osobom starszym. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy ze strony parafii można się kontaktować telefonicznie (52) 3187258 /78120209
  10. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Adoracja od godz. 16.30. W tym czasie możliwość spowiedzi.
  11. 1 grudnia 2019 rozpoczęliśmy nasze przygotowanie do Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Archidiecezji i Parafii. W ramach naszego przygotowania pragniemy jako Parafia od 1 grudnia 2019 aż do dnia nawiedzenia naszej Parafii to jest do (13/14 MAJA 2021 r.) CODZIENNIE odmawiać w tej intencji ń\RÓŻANIEC.

BARDZO DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE W MINIONYM TYGODNIU ODMÓWIŁY RÓŻANIEC W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PEREGRYNACJI OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ.

1. Intencje mszalne (wszelkie rezerwacje uzupełniamy – każdorazowo – na dwa tygodnie wcześniej)!!!!!
  2. Zachęcam do przeglądania parafialnego Facebooka / strony internetowej/
  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  4. Zbliża się zakończenie Wielkiego Postu. Czy mamy w sobie życie Boże? Czy może panuj w nas śmierć spowodowana przez grzech? Czyńmy pokutę! Powstańmy z martwych! Błogosławi nas Bóg, który jest życiem i chce abyśmy mieli życie. Nie odwracajmy się od życia, które daje nam wielkopostna pokuta.

ZAPOWIEDZI

III  Drzewiecki Rafał , stanu wolnego, parafia Ostrowąż