Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – (C) – 20 listopada  2022 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny…
  2. Dzisiejsza niedziela to niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok kościelny. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela adwentu. Dzisiejsza niedziela to III niedziela m-ca. Tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna.
  3. Na pomoc Kościołowi w potrzebie – dla Ukrainy zebraliśmy 1071,15 zł. Bóg zapłać za ofiary.
  4. Wymienianki roczne składamy do 25 listopada – 50 zł od zmarłej osoby. Odmawiamy je zaś od pierwszej niedzieli adwentu.
  5. Kontynuujemy naszą modlitwę różańcową: Z Maryją ratuj kapłana.
  6. Chciałbym wszystkich chętnych serdecznie zaprosić do włączenia się w dzieło parafialnej peregrynacji po domach obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, które rozpocznie się 8 grudnia.
  7. We wtorek wspominamy św. Cecylię. Pamiętajmy w modlitwach o Panu Organiście oraz wszystkich tych, którzy ubogacają nas swoim śpiewem.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Pragnę przypomnieć, że wszelkie rezerwacje Mszy świętych uzupełniamy na dwa tygodnie wcześniej.
  10. Zgodnie z regulaminem obowiązującym na naszych cmentarzach żaden kamieniarz nie może wejść na cmentarz bez pisemnej zgodny na postawienie pomnika. Uzyskanie takiej zgody spoczywa na osobie odpowiedzialnej (opiekującej się) grobem.
  11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  12. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Sympatykom naszej Parafii życzę miłego niedzielnego odpoczynku i błogosławieństwa Bożego.