www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła jak również ofiary, które przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego. O posprzątanie kościoła proszę kolejne rodziny.
  2. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za przyjęcie mnie w domach w czasie kolędy, gdzie mogłem udzielić Bożego błogosławieństwa i wspólnie się modlić o potrzebne łaski i pomyślność w Nowym Roku 2019. Bóg zapłać za dobre słowo, za poczęstunek, za transport i wszelką życzliwość. Dziękuję za wszystkie ofiary i za zrozumienie oraz gotowość do wspólnej pracy na większą chwałę Bożą. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj spotkanie dla kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami i  tak w Jeziorach Wielkich po Mszy św. o 10.00 a w Siedlimowie po Mszy św. o godz. 12.00.
  4. Dzisiaj rozpoczyna się 52 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Młodzi Trzeźwi Wolni”.
  5. W poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorego. Dlatego zapraszam do szczególnej modlitwy w intencji chorych. W poniedziałek w Siedlimowie i we wtorek w Jeziorach Wielkich podczas Mszy św. o godz. 17.00 będzie można otrzymać sakrament namaszczenia chorych.
  6. Za tydzień 3 niedziela miesiąca, tradycyjnie składka remontowo–inwestycyjna. Za ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek i środę podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Przypominam o odnowieniu prolongaty tzw. „pokładnego” za osoby, które zmarły w 1998 roku, jak również wcześniejszych, jeśli jeszcze nie dokonano prolongaty na kolejne 20 lat zgodnie z Ustawą z dnia 31 stycznia 1959 roku “O cmentarzach i chowaniu zmarłych” – (Dz. U. 1959 Nr 11 poz. 62). Osoby zmarłe w 1998 roku to Marek Stanek/Pelagia Siudzińska/Regina Matuszewska/Anna Kocik /Władysława Ziółkowska / Krzysztof Malka.
  8. Zwracam się z prośbą o pomoc w wywozie śmieci z cmentarza. Prośbę kieruje do tych, którzy dysponują ładowaczem „cyklopem”. Nie czekajmy na zaproszenie, tylko wspólnie zadbajmy o cmentarz, gdzie znajdują się groby naszych zmarłych.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych szczególnie „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Zachęcam do przeglądania Facebook /strona internetowa/ odbieranie Ziarna przez dzieci.
  11. Wszystkim  zebranym życzę miłej niedzieli w gronie najbliższych i przyjaciół oraz wszelkich łask w nowym tygodniu.