XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (B) – 1! października 2021 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny….
  2. Dzisiaj III niedziela m-ca. Tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna. Pragniemy ją przeznaczyć na nasz wkład własny tegorocznych remontów w Siedlimowie oraz nasze powinności wobec Kurii i Seminarium, które wynoszą 7400 zł. Za  ofiarodawców modlimy się w czasie Nowenny do MBNP.
  3. Dzisiaj w GOKiR o godz. 15.00 koncert słowno-muzyczny z okazji 43 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na stolicę piotrową.
  4. Składka na Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosła 253 zł. Bóg zapłać.
  5. Nabożeństwo różańcowe w tym tygodniu po Mszy świętej od poniedziałku do piątku zaś w sobotę o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. W związku z panującą epidemią w kościele obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Proszę również wchodząc do kościoła, dezynfekować ręce.
  7. BARDZO DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE W MINIONYM TYGODNIU ODMÓWIŁY RÓŻANIEC W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PEREGRYNACJI OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ.
  8. Proszę również, aby w czasie epidemii do Komunii Świętej podchodziły najpierw osoby przyjmujące Ciało Chrystusa na rękę a później do ust. {KOLEJNOŚĆ}
  9. Intencje mszalne (wszelkie rezerwacje uzupełniamy – każdorazowo – na dwa tygodnie wcześniej)!!!!
  10. Proszę, aby zgodnie z regulaminem cmentarza na wszelkie prace na cmentarzu związane z pomnikami uzyskiwać pisemną zgodę Parafii. Dziękuję za zrozumienie.
  11. Zbliża się UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Pamiętajmy o naszych zmarłych w modlitwie Mszy św. i wymieniankach. Przy wyjściu z kościoła można wziąć specjalne druki na wymienianki roczne (składamy je do 28 listopada – 50 zł od duszy). Jednorazowe składamy do 8 listopada (ofiara). Wymienianki roczne odmawiamy od I niedzieli adwentu do ostatniej.
  12. MSZE ŚW. W UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1 LISTOPADA SPRAWOWANE BĘDĄ W KOŚCIELE ZAŚ PO MSZY ŚW. NA CMENTRZU PROCESJA Z MODLITWĄ ZA ZMARŁYCH:

JEZIORA WIELKIE – 10.00 – KOŚCIÓŁ

SIEDLIMOWO – 12.00 – KOŚCIÓŁ

1. Przypominam o odnowieniu pokładnego osób, które zmarły w roku 2001 i wcześniej jeśli tego nie uczyniono.
  2. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  3. Zachęcam dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej o odbieranie naklejek niedzielnych.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  5. Wszystkim, dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.