XII Niedziela Zwykła   (C) – 19 czerwca 2022 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny….
  2. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystości Bożego Ciała i przyczynili się do pięknej oprawy: budującym ołtarze (rodzina Rachuba, Dzwoniarkiewicz, Barczak oraz rodzinom od strony wsi) oraz (Butkowscy, Kozłowscy, Jędros, Straż Pożarna). Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty, orkiestrze straży pożarnej, Matkom Różańcowym za niesienie sztandaru, Panom strażakom za prowadzenie księdza jak i Panom z Rady Parafialnej oraz Panom za niesie baldachimu, za niesienie tuby oraz tym wszystkim, którzy przyozdobili swoje domy.
  3. W Oktawie Bożego Ciała procesje w dzień powszedni po Mszy świętej o godz. 17.00. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała – Msza święta z procesją do czterech ołtarzy w Jeziorach Wielkich o godz. 16.00 ( o pobudowanie ołtarzy proszę Matki Różańcowe, mieszkańców z Kuśnierza oraz chętnych Parfian) zaś w Siedlimowie Msza święta o godz. 18.00 (o pobudowanie ołtarzy proszę mieszkańców z BERLINKA, LENARTOWA, NOŻYCZYNA, WOLI KOŻUSZKOWEJ).
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Msza święta w Siedlimowie o godz. 8.00 zaś w Jeziorach Wielkich o godz. 16.30.
  5. W sobotę wspominamy Niepokalane Serce NMP. Zapraszam do Jezior Wielkich na godz. 16.30 na Różaniec.
  6. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego po Mszy świętej o godz. 17.00.
  7. W czwartek 23 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  8. BARDZO DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE W MINIONYM TYGODNIU ODMÓWIŁY RÓŻANIEC W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PEREGRYNACJI OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ.
  9. Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca. Składka remontowo-inwestycyjna, którą pragniemy przeznaczyć na kolejny etap remontu wnętrza kościoła w Siedlimowie.
  10. Zmarł nasz Parafianin śp. Jan Derenda, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12.00.
  11. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Pragnę przypomnieć, że wszelkie rezerwacje Mszy świętych uzupełniamy na dwa tygodnie wcześniej.
  13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  14. Wszystkim, dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.