XXII niedziela zwykła 01.09.2024 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

parafiasiedlimowo@interia.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła jak i ofiary, które zostały przeznaczone na kwiaty do kościoła. Za tydzień o posprzątanie świątyni proszę kolejne rodziny…
  2. Kontynuujemy naszą modlitwę różańcową: „Z Maryją ratuj kapłanów”. Bóg zapłać za modlitwę. Lista na wrzesień.
  3. 7 lipca dziewięcioro Parafian włączyło się do Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. Polecajmy te osoby modlitwie.
  4. Dzisiaj przypada 85 rocznica wybuchu II Wojny Światowej kiedy to Niemcy napadły na Polskę. Pamiętajmy w modlitwie o ofiarach wojny
  5. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8,15 w JW.
  6. W najbliższy czwartek 5.09 w kościele w Strzelnie o godz. 19.30 koncert pt.: Z klasyką przez Polskę. Zapraszam
  7. Tydzień temu przeżywaliśmy Parafialne Dożynki. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do ich przygotowania: sołectwu Wola Kożuszkowa, które przygotowało dekorację przed kościołem i kawę przy plebanii. Dziękuję wszystkim tym Paniom, które upiekły ciasto oraz przygotowały inne potrawy oraz przygotowały stoły. Dziękuję też tym, którzy zebrali ofiary na Parafię w kwocie 12 800 zł.
  8. Poświęcenie tornistrów dla dzieci rozpoczynjących edukację szkolną i przedszkolną 8 września na Mszy świętej o godz. 10.00 i 12.00.
  9. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca o godz. 16.30 Adoracja NS i możliwość spowiedzi. W sobotę od 8.30 odwiedzę chorych zaś o 16. 30 różaniec wynagradzający.
  10. Pragnę przypomnieć, że wszelkie rezerwacje Mszy świętych uzupełniamy na dwa tygodnie wcześniej.
  11. Do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  12. Regulamin cmentarza – przypomnienie.
  13. Lista Prolongat.
  14. Zachęcam również do składania podpisów pod protestem o dyskryminacji dzieci i młodzieży uczestniczącej w lekcjach religii w szkole pod hasłem Tak dla religii w szkole.
  15. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na rzecz Parafii.
  16. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom najbliższych dni składam najlepsze życzenia. Wszystkim Parafianom, Gościom na dzień dzisiejszy i cały tydzień – Szczęść Boże.